Kurumsal

Servet Aydoğan

Anonim Şirketi

Servet Aydoğan A.Ş., şirketimizin kurucusu Servet AYDOĞAN ‘ın 1966’da ailevi mesleği olan süpürge ve temizlik malzemeleri satışını pazarlara genişletmesi ile kurulmuştur. Şirketimiz 1984 yılında, sektördeki büyümeyle orantılı olarak, Ulucanlar Caddesi Numara 74 ‘de ilk dükkanını açmıştır. Ankara’da ki türlü kurum, kuruluş ve firmalara toptan ve perakende temizlik ve plastik malzeme satışı yapan firmamız yıllar içinde kendisini büyütmeye devam etmiş 1999 yılında daha sistemli ve kurumsal olmak üzere yeni yerine taşınmıştır.

Servet Aydoğan A.Ş., 15.000 metrekareden büyük kapalı alanı, 10000 çeşitten fazla ürün yelpazesi ve 50 yıllık tecrübesiyle toptan ve perakende hizmet sunmaktadır. 

Ofis ve kurumlara özel tedarik çözümleri ile Ankara ve tüm Türkiye’deki kurumlar ve firmalara ürün temin etmekteyiz. Endüstriyel temizlik, mutfak malzemeleri, plastik grubu ambalaj, hırdavat, gıda ve genel temizlik ürünleri stoklarımızdadır.

0
m² kapalı alan
+ 0
ürün çeşidi
+ 0
yıllık tecrübe
+ 0
kurumsal referans

Neler Yapıyoruz?

Servet Aydoğan A.Ş., bir çok farklı kategori ürün gruplarının toptan ve perakende tedarikini sağlamaktadır. Çözüm ortaklarımız ile beraber 10000 çeşitten fazla yüzbinlerce ürünün depolaması, stoklanması ve teminini eksiksiz ve istenilen zamanda yapıyoruz. 50 yılı aşan tecrübemiz ile güven odaklı kaliteli hizmet sunuyoruz.

Endüstriyel temizlik alanından gıdaya, plastik grubundan ofis malzemelerine, mutfak malzemelerinden temizlik malzemelerine kadar bir kurum, kuruluş veya evin ihtiyaçlarına yönelik tüm malzemelerin tedariki Servet Aydoğan A.Ş. güvencesiyle ve üstün hizmet ilkeleriyle yapılmaktadır.

Vizyon & Değerlerimiz

Firmamız 50 yılı aşkın süredir daima gelişmeye ve büyümeye dayalı vizyonuna tüm etik değerleri ile ilerlemektedir.

Başa dön